سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی استیل البرز / سینک استیل البرز | بالاترین درصد تخفیف

سینک استیل البرز | بالاترین درصد تخفیف

سینک استیل البرز

در بین محصولات سینک ظرفشویی که در بازار وجود دارد سینک استیل البرز از آن دست تولیداتی است که توانسته ضمن اینکه کیفیت مطلوب خود را حفظ کند رضایت مصرف کنندگان را نیز به همراه داشته باشد. لذا خرید و فروش این محصول به صورت کلی و جزئی در بین فعالان این صنف همواره مورد توجه بوده است. خرید با بالاترین درصد تخفیف و امکان فروش رقابتی در بازار نیز یکی از خواسته های اصلی خریداران عمده سینک استیل البرز به شمار می رود.

 

سینک استیل البرز

انواع سینک ظرفشویی استیل البرز

از آن جایی که شرکت البرز به تولید بیش از ۱۵۰ نوع سینک ظرفشویی می پردازد لازم است تا با انواع سینک ظرفشویی استیل البرز آشنا شوید. انواع سینک های فانتزی، نیمه فانتزی و معمولی در بین نمونه های سینک البرز وجود دارد که عمدتا در هر دونوع توکار و روکار عرضه شده اند. لذا به معرفی و توضیح مختصری از چند نمونه پرفروش و مدل های مطرح آن می پردازیم.

 

سینک استیل البرز مدل 815

سینک استیل البرز مدل ۸۱۵

یکی از نمونه های سینک فانتزی، زیبا و منحصر به فرد می باشد که در کنار جامایع استیل و شیرظرفشویی البرز جذابیت خاصی را به آشپزخانه ها می بخشد. سایر مشخصات و ویژگی های آن به طور خلاصه عبارتند از:

 • طرح سینی مربعی
 • عمق لگن ۲۱ سانتیمتر
 • ضخامت ورق ۰/۸ میلیمتر
 • ضمانت ۱۰ ساله محصول
 • دارای جهت سینک راست و چپ
 • جامایع استیل، تخته برش و سبد آب کش

سینک استیل البرز مدل ۸۱۴

این سینک در واقع همان نمونه ۸۱۵ است با این تفاوت که طرح سینی آن به صورت خطوط شعله ای است.

 

سینک استیل البرز مدل 736

سینک استیل البرز مدل ۷۳۶

سینک های سری هفت یا هفتصد از جمله پرفروش های سینک البرز محسوب می شود و ۷۳۶ یکی از انواع آنهاست. دیگر ویژگی های آن عبارتند از:

 • طرح سینی گلدانی
 • عمق لگن ۲۱ سانتیمتر
 • ضخامت ورق ۰/۸ میلیمتر
 • گارانتی محصول ۱۰ سال

سینک استیل البرز مدل ۷۳۵

یکی دیگر از سینک های کد هفت البرز، سینک مدل ۷۳۵ است که دارای تمام ویژگی ها و خصوصیات سینک ۷۳۴ می باشد با این تفاوت که طرح سینی آن خط دار ساده به سمت لگن است.

سینک استیل البرز مدل ۷۳۴

۷۳۴ از آن دست سینک هایی می باشد که طراحی آن علی رغم ساده بودن در مدل های جدید سینک شرکت نیز استفاده شده و طرح خط دار پلکانی به سمت سینی و درست در جهت عمود بر خطوط سینک ۷۳۵ است. دز سایر ویژگی ها نیز مشابه تمام مدل های سری هفت شرکت است.

سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

انواع مدل ۷۲۵ عبارتند از سینک استیل البرز مدل ۷۲۵ روکار و توکار که در سایر انواع سینک از این سری نیز هر دو مدل موجود بوده و تولید می گردد. تفاوت در آبریز سینی که در این مدل موجود است و طراحی سینی پلاس مشخصه بارز اختلاف در آنهاست.

 

سینک استیل البرز مدل 215

سینک استیل البرز مدل ۲۱۵

اگربه طرح های مختلف فانتزی علاقه مند باشید اما برای خرید عمده آنها به دنبال گزینه های مناسب تری از همان طرح هستید طراحی سینک های نیمه فانتزی این امکان را فراهم آورده است تا سینکی با همان طرح و شکل ظاهری (تاحدودی) در اختیار شما قرار گیرد با تفاوت هایی که در زیر مطرح می گردد:

 • عمق لگن ۱۸ سانتیمتر
 • ضخامت ورق ۰/۷ میلیمتر
 • ظرفیت لگن ۴۱ لیتری

سینک استیل البرز مدل ۲۱۴

مدل ۲۱۴ نیز طراحی شده از روی مدل ۸۱۴ فانتزی است با عمده تفاوتی که در عمق لگن و ضخامت ورق کمتر آن است. علاوه بر اینها نیمه فانتزی ها فاقدکارتن و بسته بندی بوده و به همراه متعلقاتی همچون تخته برش، سبد و جامایع استیل نیز نخواهد بود.

 

سینک استیل البرز

جدیدترین سینک استیل البرز

تا کنون جدیدترین مدلی از سینک های شرکتی که برای فروش عمده معرفی شده است سینک مدل ۸۱۶ است که طراحی سینی آن مشابه مدل ۷۳۴ می باشد و از قابلیت های سینک های سری هشتصد همچون ۸۱۵ و ۸۱۴ برخوردار است.

خرید با بالاترین درصد تخفیف

در صورتی که قصد خرید محصولات و یا سینک های ظرفشویی این برند نام آشنا را دارید کافیست با تیم کارشناسی ما تماس گرفته و از قیمت و درصد تخفیف متفاوت آن بهره مند شوید.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkstore.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *