سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی صنعتی / سینک ظرفشویی صنعتی | ارزان تر بخرید

سینک ظرفشویی صنعتی | ارزان تر بخرید

سینک ظرفشویی صنعتی

از جمله لوازم پرکاربرد و پراستفاده در آشپزخانه های صنعتی، سینک ظرفشویی صنعتی می باشد. این نوع از سینک ظرفشویی به دلیل ابعاد و ویژگی های متفاوتی که دارد در کارگاه های ویژه ای تهیه شده و برای کاربری های مشخصی نیز می باشد. سینک ظرفشویی صنعتی می تواند با همان کاربری و ظاهر مشخص دارای رنج قیمتی متفاوتی باشد و این موضوع بسیار وابسته به مرجعی است که محصول مورد نیاز خود را از آنجا تهیه می کنید. خرید سینک صنعتی ارزان و بادوام یک انتخاب ماهرانه است.

سینک ظرفشویی صنعتی

انواع سینک صنعتی

سینک های صنعتی بر اساس نوع کاربری و حجم استفاده ای که مدنظر است به چند دسته تقسیم می شوند و انواع سینک صنعتی را می توان در سه نوع تک لگنه، دولگنه و سه لگنه تفکیک نمود.

 1. سینک صنعتی تک لگنه

سینک صنعتی تک لگنه همانطور که از نام آن مشخص است متشکل از یک لگن استیل بزرگ نصب شده بر روی پایه خود می باشد که ابعاد لگن نیز براساس نوع تولیدی و سفارش مشتری متفاوت بوده و این لگن به همراه سینی استیل در کنار خود و یا فاقد سینی، تولید می گردد. به طور معمول ابعاد سینک صنعتی تک لگنه ۸۰ در ۶۵ و به ارتفاع ۸۵ سانتیمتر است که البته به جز عرض ۶۵ سانتیمتری آن دو بعد دیگر آن قابل تغییر می باشد.

 1. سینک دولگنه صنعتی

سینک دولگنه صنعتی بسیار متداول تر و پرمصرف تر از سایر انواع سینک صنعتی است و در ابعاد استاندارد ۱۵۰ در ۶۵ و ارتفاع ۸۵ سانتیمتر تولید می گردند. همراه داشتن سینی در کنار دولگن در طول سینک تاثیر بسزایی دارد اما به طور معمول عمده سینک های دولگنی که مورد استفاده قرار می گیرد فاقد سینی بوده و به دوکاسه یا لگن بزرگ و عمیق اکتفا می کنند.

 

سینک ظرفشویی صنعتی

 1. سینک ظرفشویی صنعتی سه لگنه

در جایگاه ها و پوزیشن هایی که حجم شستشوها بسیار بالا رفته و یا اینکه تعداد نفرات فعال در بخش شستشو بیشتر باشند سینک ظرفشویی صنعتی سه لگنه مورد استفاده قرار می گیرد. دراینجا ذکر دو نکته به تکمیل بحث کمک خواهد کرد:

 1. عمق لگن سینک های صنعتی به طورمعمول با ارتفاع ۲۸ سانتیمتر تولید می گردد که البته قابلیت اضافه شدن را نیز دارند و این موضوع در هردو نوع سینک های جوشی و پرسی صدق می کند.
 2. در تولید و ساخت سینک صنعتی از دو نوع لگن استیل استفاده می شود:
 • لگن های پرسی که توسط دستگاه های پرس ورق به صورت لگن های استیل با عمق های مختلف درآمده اند.
 • لگن های جوشی که از اتصال و جوش شدن ورق های استیل به یکدیگر تولید می شوند و براساس ضخامت ورق استیلی که مورد استفاده قرار گرفته کیفیت جوش و ظرافت و زیبایی آنها نیز تغییر می کند.

 

سینک ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی استیل

همتنطورکه از توضیحات ارائه شده بر می آید سینک های ظرفشویی صنعتی از دو بخش تشکیل شده اند:

 1. لگن سینک یا قسمتی که شستشو در ان انجام می شود.
 2. چهارپایه و یا نگهدارنده که لگن استیل برروی آن نصب یا سوار می شود.

نکته لازم به ذکر در اینجا این مسأله است که چهارپایه های سینک می تواند از پروفیل های فلزی آهن و یا پروفیل استیل تهیه و ساخته شود که البته چهارپایه های استیل بسیار مناسب ترند بنا به دلایل زیر:

 • چهارپایه و پروفیل استیل ضد زنگ بوده و در محیط های با رطوبت بالا و در تماس با آب زنگ نمی زند.
 • چهارپایه های استیل وزن کمتری نسبت به پروفیل های آهنی دارند و وزن نهایی سینک را کاهش می دهند.
 • باتوجه به اصول بهداشتی و استانداردهای مطرح برای محیط های شستشو استیل ضدزنگ بسیار بهداشتی تر است.

قیمت سینک استیل صنعتی

قیمت سینک ظرفشویی رستورانی یا همان قیمت سینک استیل صنعتی به عوامل مختلفی وابسته است و در زمان خرید باید این موارد را مدنظر داشت.

 1. ضخامت ورق استیل مورد استفاده در لگن های سینک
 2. ضخامت و ابعاد پروفیل های استیل یا فلزی مورد استفاده در چهارپایه ها و چارچوب
 3. نوع لگن استیل اعم از پرسی یا جوشی بودن
 4. امکان اتصال و جداشدن پایه ها در حمل و نقل و جابه جایی
 5. تمیزی کار و کیفیت جوش های اتصال در نمونه های با لگن جوشی

 

سینک ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی استیل البرز

در بسیاری از مواقع در تولیدات مربوط به یک بخش انتظارات و تفکرات موازی ایجاد می شود که بعضا می تواند درست و یا غلط باشد. برای مثال باتوجه به اینکه شرکت البرز به تولید سینک ظرفشویی استیل البرز به صورت تخصصی مشغول است و تمرکز خود را در یکی از کارخانجات به تولید سینک آشپزخانه اختصاص داده این انتظار نیز وجود دارد که محصول سینک ظرفشویی صنعتی استیل البرز نیز تولید شده و از جمله تولیدات این مجموعه محسوب گردد واین در حالیست که در کاتالوگ محصولات سینک البرز تاکنون چنین کالایی برای عرضه معرفی نشده است.

سینک ظرفشویی صنعتی دست دوم

یکی از گزینه های خرید در هر کالایی خرید جنس دست دوم است و سینک ظرفشویی صنعتی دست دوم نیز مورد جستجو و انتظار تعدادی از مصرف کنندگان می باشد که در این مورد نیز باید گفت که در صورتی که بتوانید سینک صنعتی استاندارد  و باکیفیت را به قیمت مناسب و از تولیدکنندگان منصف این صنف تهیه نمایید هزینه شما در دراز مدت بسیار کمتر از خرید یک محصول دست دوم با هزینه اولیه کمتر است. چون دوام محصول در طی زمان از پارامترهایی است که در زمان خرید محصول دست دوم نمی توان تخمین درستی برای آن متصور بود.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkstore.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *