سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی گرانیتی / سینک ظرفشویی گرانیتی | خرید و سرمایه گذاری در آشپزخانه

سینک ظرفشویی گرانیتی | خرید و سرمایه گذاری در آشپزخانه

سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی از جمله سینک های کمتر شناخته شده در بین مشتریان است. از آن جهت که عمدتا سینک ظرفشویی را با جنس ورق استیل می شناسند، تجسم و تصور سینک ظرفشویی گرانیتی کمی عجیب می نماید. البته به واسطه حضور سنگ های گرانیتی پیوسته در آشپزخانه و همخوانی آنها با سینک ظرفشویی با جنس گرانیت، این آشنایی به وجود آمده است. استفاده از این نوع سینک در محیط آشپزخانه همراه با سوالاتی است که در اینجا سعی بر پاسخ به آنها می کنیم.

 

  سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

در زمینه تولیدات داخلی اگر به بررسی بپردازیم بر اساس پتانسیل مواد اولیه، نیروی کار، نیاز بازار و برابری هزینه های تولیدی که وجود دارد فعالیت در زمینه تولید سینک ظرفشویی ایرانی دارای مزیت رقابتی است و علاوه بر مزیت های مالی در تولید و توانایی تولید محصولات با کیفیت توانسته اند جایگاه ویژه ای را نیز برای خود ایجاد نمایند. مناطق غرب و شمال غرب کشور فعالیت های قابل عرضه ای در زمینه تولید سینک های گرانیتی انجام داده و در مقایسه با نمونه های وارداتی و تولیدی در شرکت های دارای برند مطرح توانسته اند موقعیت مناسی را برای خود ایجاد کنند.

 

 سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی

سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی

انواع سینک گرانیتی با برندهای مختلف خارجی را در بازار مشاهده می کنید و از آن جایی که سینک ظرفشویی ایتالیایی در بین مصرف کنندگان دارای محبوبیت ویژه ای است سینک ظرفشویی گرانیتی ایتالیایی نیز همواره در بازار دارای خواهان و متقاضی است. برندهایی همچون الچی، تکا، میکس، انزو و سایر انواع برندهای ایتالیایی مرسوم در بازار بر روی انواع این نمونه از سینک ظرفشویی گرانیتی مشاهده می شود.

  • نکته ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت بوده و در مقاله سینک ظرفشویی ایتالیایی، خرید برند خارجی یا تقلبی نیز به تفصیل توضیح داده شده این موضوع است که چون سینک های گرانیتی تولید داخل از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای ظاهری زیبا و رقابتی با نمونه های مشابه خارجی خود هستند در بعضی موارد همین نمونه از سینک های با برندهای خارجی و ایتالیایی و با قیمتی بالاتر به فروش می رسند که تشخیص اصل و غیراصل بودن آن نیازمند کارشناس و متخصص این حوزه است.

 

 سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی و مزیت ها در آشپزخانه

همانطور که در عنوان مطلب نیز ذکر شده است خرید سینک های گرانیتی به عنوان یک سرمایه گذاری در آشپزخانه منزل به شمار می رود و مزایایی در آنها وجود دارد که در سایر انواع سینک ظرفشویی با شدت کمتری مشاهده می شود.

  1. ضدخش بودن آنها مزیتی است که شامل گارانتی شرکتی نیز می شود.
  2. ضد لک بودن و تمیزکردن آسان از جمله مزایایی است که سینک را در رده سینک های آنتی باکتریال قرار می دهد.
  3. طراحی در مدل های مختلف و از همه مهمتر رنگ بندی متنوع، مزیت دیگری است که در طراحی آشپزخانه های لوکس و مدرن به کمک طراحان داخلی آمده و دیزاین و هارمونی فضای داخلی آشپزخانه را بیشتر می کند.
  4. تناسب جنس و مواد اولیع تولید با کابینت آشپزخانه از دیگر مزایایی است که می توان برای آن برشمرد.

 

 سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک گرانیتی ارزان

در دسته بندی انجام شده در اینجا برای انواع سینک گرانیتی دو دسته ایرانی و خارجی مطرح گردید و تاحدی توضیح مختصری راجع به آن عنوان شد. بر اساس توضیحات ارائه شده در بالا و مزایایی که از نظر رقابت تولید در سینک های گرانیتی ایرانی وجود دارد اگر بخواهیم به دنبال سینک گرانیتی ارزان باشیم اولین گزینه ما سینک گرانیتی ایرانی است که هم کیفیت مطلوب لازم را دارد و هم اینکه به دلیل منابع تولیدی ارازن تر هزینه تمام شده کمتری را متوجه تولید و بازار مصرف می نماید. لذا با نظر به ارتباط فعال و مستمر این مجموعه بازرگانی با شرکت های تولید سینک داخلی می توانید جهت خرید کلی و جزئی انواع سینک گرانیتی ارزان با کارشناسان و مدیر فروش این مجموعه ارتباط گرفته و از مزایای انجام یک خرید آسان و ارزان بهره مند گردید.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkstore.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *